English

zdraví máme ve svých rukou

Posted august 07, 2015 by Admin with 0 Comments

výživa a regenerace mozku

(studetnská práce )
. Jsme jediní tvorové na naší planetě, kteří používají docela často mozek. Tedy někteří .-). Péči o něj zanedbáváme.
Maminky to doslova flákají, když z dětí samy vyrábí autisty. Mnohé ženy zas díky špatné komunikace hormonů s mozkem ztrácí své dny. Muži jsou protivní atd... Základ je samozřejmě dodávat živiny z oříšků a semínek. Bomba je konopné semínko nabušené omege 3 a 6 a dalšími živinami. Ale sem tam to nefunguje. Nebo to není ono . Proč ? Protože mozek je ´´zanešený´´. Zanáší jej sacharidy - cukry. Do toho zlobí exorfiny, dopamíny. Tu stres v práci a je to ..

Pomoci se dá jednoduchou fintou - odebereme mu příjem sacharidů. včetně ovoce. A donutíme systém aby obnovil buńky v mozku jak se patří - přírodními tuky za pomocí omega mastných kyselin.

Postup je prostý - Dva dny z jídelníčku zrušíme vše, co obsahuje cukr, včetně ovoce. Tudíž ideální čas je v zimních měsících. Tělu dodáme sílu a živiny zeleninou . Protože v ní stejně nejsou žádné živiny, tak zůstaneme u starého dobrého ječmene z Eurokliniky :-)) , který nikdy nezklame . Jeho esenciální aminokyseliny, doprovázené ultraaktivními enzymy udělají svoji přípravnou práci.
Třetí den si uděláme zásaditou koupel - do vany dáme půl šálku jedlé sody. Potom 30 minut až půl hodiny si lebedíme. Malí badatelé, kteří mají doma papírky pH, si mohou změřit hodnotu vody před koupelí a po koupeli. Tak máme alespoň využití pro indikační papírky, když jsme si je kdysi dávno koupili v naivní představě že si budeme kontrolovat pH moči. abychom vzápětí zjistili, že pH moči je veličina, která nám nic neprozradí Po koupeli se osušíme dosucha do sucha a natřeme kokosovým olejem ( stačí od nás obyč. - kilo za stovku ). Za týden se kúra může zopakovat s olivovým olejem. Oleje kůží proniknou do těla, a pokud jsou živé, tak až 80 procent živin z nich se vstřebá . Kokosový olej by se neměl jíst, protože má nasycené mastné kyseliny. Takže na trávení špatenka..-). Po namazání si dáme dvě deci konopného mléka. Ze živého inaktivovaného konopí. . Po několika takových kúrách se mozeček začne dávat do kupy. Není to univerzální návod. Jinak se postupuje u autíků, borelek, kdy dva dny nestačí. Ale myslím, že každý z nás by si měl jednou za čas vysmejčit myslivnu Honza