English

zdraví máme ve svých rukou

Posted august 07, 2015 by Admin with 0 Comments

proč osmotická voda ?

Ve velmi znečištěném životním prostředí zatím není nedostatek kvalitní pitné vody. Máme jí hojnost. Dokonce Česká republika, má jednu z nejkvalitnějších pitných vod ve vodovodním řádu. Tato voda nám zažene žízeň, dodá anorganické minerály, které nás zanesou, sem tam zpestří jídelníček o hormony, ředila, bělidla.,olovo a další jedy ...

Běžně dostupná voda má jeden nedostatek - není absolutně čistá. Tím pádem v lidském těle nedokáže spustit zhruba čtvrtinu biochemických reakcí , které patří k dokonalému zdraví.
V 70. letech minulého století v USA začal výzkum a zdokonalování technologií výroby absolutně čisté vody. Byla vyvíjena technologie než filtrování. Filtr zachycuje nečistoty, a přes které jde i čistá voda na vstupu a de facto se o tyto nečistoty kontaminuje, časem se klasický filtr stejně ucpe a je nefunkční. Nová technologie čištění vody se nazývá reverzní osmóza. Využívá osmotického napětí na polopropustné membráně, přes kterou projdou jen molekuly vody. Ty se shromažďují a na výstupu vytéká nejčistější voda na naší planetě. Rozšířením výroby ceny sestav klesly na přijatelnou hodnotu, že jej mimo NASA, amerického námořnictva a luxusních nemocničních zařízení, mohou používat i běžné domácnosti.
Reverzní osmóza - někdy nazývána jako ´´ hladová, voda ´´ má i mnoho odpůrců. Technologie předběhla dobu a skeptici mají svým způsobem pravdu. Absolutně čistá voda
má neuvěřitelně silné čistící schopnosti. Navazuje na sebe nečistoty, minerály, usazeniny, soli. Všude. I v lidském těle. Neustále se píší články o tom, jak tato voda odvádí z těla minerály, jejichž nedostatek ohrožuje životy uživatelů. Mají pravdu. Osmotická voda odvádí z těla minerály. Ale jen ty, které jsou v anorganické formě, bez komunikačních schopností. Organické formy minerálů zdravá tkáň nepustí. Pokud zařadíme do života osmotickou vodu , tak musíme tělu dodávat organické - živé minerály. To znamená buď jíst hodně čerstvé, nevařené zeleniny s vysokým obsahem živin, bez chemie, nebo - pohodlnější varianta - namíchat si sem tam šťávu ze zelených superfoods.

Co se s naším tělem bude dít ?
Např. vyplaví se anorganický usazený vápník v kostech. Ten nahradí organický - živý vápník ( mák, superfoods). Po půl roce užívání se docílí toho, že i staří lidé mají pružné kosti, jako malé děti.
- Sami si vyléčíme tímto způsobem osteoporózu, Achillovy šlachy.
- Odplavením vápníku z cév pominou příznaky sklerózy.
- Osmotická voda odstraňuje a doslova rozpouští metastázy a rakovinné útvary.
- Regeneruje intenzivněji a dokonaleji tkáně ( od chrupavky přes srdeční svalstvo po vlasy )
- Gurmánům na vařené stravě připraví čisté chutě a vůně. Zmizí kamencové usazeniny. –
- Malé děti nejsou zanášeny chemií.
- Přestanou se tvořit zubní kazy.
- Zmizí migrény

- U lidí s nadváhou osmotická voda naváže toxiny , které vyplaví , včetně na ně navázané vody. Zmizí tuky i vodnatost. Nejen u otylých lidí, ale u pacientů beroucích hormonální přípravky a léky. Další benefity :
- V úpravě jídel z ovoce a zeleniny nejsou živiny degradovány chemií.
- u sportovců po odplavení anorganických minerálů a nahrazení organikou , nehrozí kolapsy, infarkty, únava.
- vitariáni při inaktivování oříšků a semínek v osmotické vodě poznají rozdíl - oříšky mají větší objem a jsou chutnější.

- uplatnění najde i v domácnosti , v dílně, v zahradě všude tam, kde se používá destilovaná nebo převařená voda - napařovací žehličky, autobaterie.
- akvaristika mořské akvárium by bez osmotické vody nemělo přesné hodnoty.
- příjemný pitný režim - zatímco voda z kohoutku si pije na sílu, osmotická voda je lehká a sama klouže do krku, tělo vyžaduje další a další dávky.
Aby se nezatěžovaly ledviny, hlídá se spotřeba na max 2 - 3 l denně . Tak jako u všech tekutin.
Osmotická voda se musí uchovávat ve skle. Samočistící schopnosti jsou tak silné, že ´´čistí ´´ a rozpouští i plasty. Výjimečně se dá uchovat krátkodobě v potravinářském plastu.

Osmotická voda změní život domácím mazlíčkům
- malým i velkým.Od kanárka přes křečka po poníka :-) K upevnění zdraví a prodloužení života slouží nejen hobby zvířátkům.
V poslední době se začíná používat jak k detoxikaci tak k vyšší vitalitě a lepším výkonům ve sportovních odvětvích a různých soutěžích.
Od psích soutěží krásy po koňské dostihy arabských plnokrevníků .

Pokojové a balkónové květiny dostanou prostor pro jejich maximální růst. Totéž platí i pro venkovní rostliny. Rostlinám stačí minerály,které mají v půdě. Osmotická voda jim je pomáhá lépe absorbovat. Kořenový systém nezatěžuje agresivní chemií.
Rovněž aranžmá a květiny ve vázách v této vodě mnohem ro_dzban_mata1.jpgdéle vydrží.
Z osmotické vody se dá vypěstovat různými způsoby absolutně čistá rostlinka, dokonale čistá jako v pravěku
Nedá se s nimi počítat pro běžnou výživu, ale jednou za čas neuškodí zpestřit jídelníček něčím absolutně čistým. Mladé výhonky a lístečky jsou plné živin. Používají matečnou rostlinu jako zásobárnu živin, a za pomocí vody jsou buňky takové rostlinky absolutně bez chemie. Ta zůstává v matečném základě ve vláknině.
Jsou tři způsoby jak si takovou dobrůtku vypěstovat
- 1. přímo ze semínek ( pohanka, řeřicha, )
- 2. z kořenů ( petržel, kopřivy )
- 3. z částí dospělých jedinců - na obrázku je větvička z máty, ze které přes víkend vyrašily mladé výhonky

Osmotická voda je výborná i pro vaření.

Jídla nemají pachutě a naopak se zvýrazní vůně surovin.
Dobře známe například klasický čaj, je jedno zda zelený či černý, s nedefinovatelnými bukety.
Nedá se porovnat s křišťálově čirým a voňavým čajem z osmotické vody, který si drží tyto vlastnosti i několik dní.
A tak je to s každým jídlem.

Pozor - destilovaná voda zdaleka nemá schopnosti a čistotu jako osmotická voda. Není ´´hladová´´. Destilací se napřed odpařují hormony,bělidla, těkavé látky,které zůstávají součásti destilátu. Před tím byly navázány na různé anorganické složky, které tělu škodily méně. Destilací se zbavíme věcí nejméně škodlivých - vápníku a pod. minerálů. Další, velmi škodlivá věc u destilace je rozkmitání molekul - jak vařením, tak elektrolýzou. Tyto informace zůstávají ve vodě, a ta je předává do buněk v těle formou frekvenčního ataku. Často se v odborné literatuře uvádí, že v různých institutech se používá k léčení destilovaná voda. U knih v originále je v úvodu upozornění, že se jedná o reverzní osmózu, která bude dále pro srozumitelnost uváděna jako destilovaná voda. V USA se slangově dodnes říká osmotické vodě ´´destilka´´.
Při pořízení systému je třeba si dát pozor na nefunkční a předražené sestavy.
Technici Eurokliniky rádi poradí jak sestavit vysoce kvalitní a velmi levnou sestavu. Podívat se na ni můžete zde